Jak osiedle w otoczeniu zieleni wpływa na poprawę życia w mieście?
11 stycznia, 2024

Zieleń to istotny punkt projektowania przestrzeni miejskiej. Często nie zdajemy sobie sprawy jak pozytywny wpływ mają na nas rośliny, które rosną w mieście. Nie są to tylko względy estetyczne, ale także szereg innych korzyści.

więcej
Święta Bożego Narodzenia
21 grudnia, 2023

Pełnych radości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia. Nowego Roku spełniającego wielkie marzenia, pełnego optymizmu szczęścia i powodzenia. Życzy zespół BMC

więcej
Godziny pracy biura
20 grudnia, 2023

Świąteczna przerwa zbliża się już wielkimi krokami, dlatego pragniemy poinformować, że w dniach 22-29 grudnia biuro BMC będzie zamknięte.

więcej
Gdańsk ogarnia magiczna atmosfera Świąt
29 listopada, 2023

Już niebawem Gdańsk, a w tym Oliwa z którą jesteśmy aktualnie blisko związani, zamieni się w krainę świateł. Pojawią się cudowne migoczące lamki, kolorowe bombki, niezapomniane iluminacje.

więcej
Plac zabaw i teren rekreacyjny
10 września, 2023

Sąsiedztwo inwestycji ORO może pochwalić się kompleksem rekreacyjnym – dla małych i dużych amatorów zabaw na świeżym powietrzu.

więcej
Konto Mieszkaniowe
1 sierpnia, 2023

Dla osób, pragnących spełnić swoje marzenie i gotowe są to skrupulatnego oszczędzania pieniędzy wprowadzono nowe rozwiązanie – Konto Mieszkaniowe.

więcej
Bezpieczny Kredyt 2% – Na czym polega?
10 lipca, 2023

Bezpieczny kredyt 2% czyli rządowy program dopłat do kredytu mieszkaniowego, który przewiduje możliwość finansowania nieruchomości z rynku pierwotnego lub wtórnego.

więcej
Dlaczego warto zamieszkać w Gdańsku Oliwie?
3 kwietnia, 2023

Położona w samym środku Trójmiasta – gdańska dzielnica Oliwa – to jedno z najlepszych miejsc do zamieszkania dla aktywnych osób szukających work&life balance.

więcej
Ostatnie lokale dostępne „od ręki”
27 lutego, 2023

Lokale wykończono w neutralnym i spójnym stylu z dużą dbałością o detale. Tak możemy podsumować mieszkania, które pojawiły się w ofercie inwestycji ORO przy ul. Kilarskich 6 w Gdańsku.

więcej
Świąteczne iluminacje
5 stycznia, 2023

Widoczne nocą, tworzą nastrój, wskazują na detale – takie są iluminacje świąteczne. Trójmiasto może pochwalić się piękną świąteczną scenerią.

więcej
Święta Bożego Narodzenia
21 grudnia, 2022

Magicznych, wypełnionych radością Świąt Bożego Narodzenia. Pomyślności i optymizmu oraz odwagi w realizacji marzeń w nadchodzącym Nowym Roku. Życzy zespół BMC

więcej
Cieszyć oczy zielenią Parku Oliwskiego
24 listopada, 2022

Cieszyć oczy zielenią Parku Oliwskiego i dać sobie chwilę wytchnienia po ciężkim dniu … Wypić kawę…

więcej
Zakończenie budowy
28 września, 2022

Z przyjemnością informujemy, że prace budowlane w budynku ORO, który znajduje się przy ul. Kilarskich 6 w Gdańsku zostały zakończone.

więcej
ORO zajrzyjmy do środka
29 sierpnia, 2022

Za oknem upalne lato i choć wakacje dobiegają końca, nie możemy narzekać gdyż pogoda cały czas nas rozpieszcza.

więcej
Postępy Prac ORO
8 lipca, 2022

Prace budowlane na ORO zmierzają ku końcowi. Z zewnątrz budynek prezentuje swój docelowy wygląd.

więcej
Życzenia Wielkanocne
14 kwietnia, 2022

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy zdrowia, które jest ważniejsze od wszelkich dóbr, uśmiechu bliskich, który pomaga spełniać marzenia oraz chwil pełnych nadziei i miłości Zespół BMC

więcej
Biuro sprzedaży w Gdańsku Oliwie
29 marca, 2022

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasze biuro zostało przeniesione do budynku ORO w Gdańsku Oliwie przy ulicy Jana i Macieja Kilarskich 8.

więcej
Wiosna na ORO
7 marca, 2022

Dni robią się coraz dłuższe i słońce pojawia się na na niebie coraz częściej, a to niechybyny znak, że wiosna zbliża się wielkimi krokami. A wiosna to dla budowy pracowity czas więc prace na budynku ORO w Gdańsku Oliwie idą pełną parą.

więcej
Szczęśliwego Nowego Roku
31 grudnia, 2021

Nowy Rok niech przyniesie spełnienie marzeń a gdy one się już spełnią niech dorzuci garsc nowych bo marzenia nadają życiu sens zespół BMC 

więcej
Jaki był rok 2021?
30 grudnia, 2021

Koniec roku zawsze zachęca do rozmyślań, podsumowań i przede wszystkim do tworzenia planów na kolejny Nowy Rok. Wielu z nas z podekscytowaniem otwiera czysty kalendarz, zaczyna planować i z optymizmem patrzeć w przyszłość.

więcej
Ten świąteczny czas…
21 grudnia, 2021

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy chwil wypełnionych radością i miłością niosących spokój i odpoczynekzespół BMC PS

więcej
Wiecha na ORO
25 listopada, 2021

Na budynku Oro w Gdańsku Oliwie zawisła wiecha. Ten symboliczny akcent zawieszenia drzewka ma miejsce wtedy, gdy wykonanie surowej konstrukcji obiektu wieńczy dach.

więcej
ORO – Rośnie jak na drożdżach 
22 października, 2021

Na terenie inwestycji Oro O w Gdańsku Oliwie praca wre. Pogoda sprzyja więc budynek  rośnie niemalże jak na drożdżach i sukcesywnie pojawiają się kolejne kondygnacje. Niedawno zalany został strop nad szóstym piętrem i przed nami ostatnie – siódme piętro, którego ściany już powoli się pojawiają. Także lada moment zakończony zostanie stan surowy otwarty. 

więcej
Jakie będą wnętrza ORO?
17 sierpnia, 2021

Widać już dość wyraźnie, że prace budowalne na ORO powoli acz stabilnie zmierzają ku końcowi. Budynek nabrał docelowej formy i dumnie prezentuje się na tle urokliwej okolicy. Zakończone zostały prace elewacyjne, widoczna jest zatem właściwa kolorystyka budynku.

więcej
LAGO ALTO
1 czerwca, 2021

Zatoń w kojącej zieleni. Spójrz na błękitną taflę jeziora. Odetchnij pełną piersią i poczuj się jak w domu…  W domu Twoich marzeń… Z dala od wielkomiejskiego gwaru, w sąsiedztwie natury, a jednocześnie blisko centrum. To Lago Alto – kameralne osiedle, które powstanie nad Jeziorem Wysockim w Gdańsku Osowej. 

więcej
ORO O wychodzi na powierzchnię
20 maja, 2021

Z przyjemnością informujemy, że prace budowlane na budynku Oro O, którego budowa zaczęła się w lutym bieżącego roku idą dobrym tempem i zgodnie z harmonogramem.

więcej
Radosnych Świąt Wielkanocnych
2 kwietnia, 2021

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy życzyć przede wszystkim zdrowia, ale także spokoju i nadziei! Pamiętajmy, że spełniać marzenia możemy bez względu na okoliczności. Wierzymy, że tegoroczne święta przyniosą wiele radosnych chwil i przyjemnych zdarzeń, które zapadną w naszej pamięci.   Zespół BMC

więcej
Co słychać na ORO?
15 marca, 2021

Marzec to miesiąc pełen niespodzianek bo jak głosi znane polskie przysłowie odnosząc się do zmiennej aury pogodowej: „W marcu jak w garncu” i  wszystkie pory roku mogą przemieszać się w tym jednym miesiącu. Analogicznie na budowie budynku ORO w Gdańsku Oliwie dzieje się naprawdę sporo, robota wrze i wręcz pali się w rękach, a w […]

więcej
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!
31 grudnia, 2020

Wszystkim naszym obecnym i przyszłym klientom, życzymy zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz spełnienia marzeń w Nowym Roku.Mamy nadzieję, że akurat w spełnianiu Państwa marzeń mieliśmy i będziemy mieć swój udział :-).  Zwyczajowo początek roku to czas na tworzenie planów i postanowień. My także takowe czynimy i w tym roku planujemy rozpocząć budowę nowego budynku w Gdańsku […]

więcej
Wesołych Świąt!
23 grudnia, 2020

Pełnych radości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia.Nowego Roku spełniającego wielkie marzenia, pełnego optymizmu, szczęścia i powodzenia życzy Zespół BMC Uprzejmie informujemy, że w dniach 24 -27 grudnia 2020 roku nasze biuro jest nieczynne.

więcej
Wiecha na ORO w Gdańsku Oliwie
15 października, 2020

W sobotę 10 października na placu budowy inwestycji ORO w Gdańsku Oliwie zawisła wiecha. Ten symboliczny akcent zawieszenia drzewka ma miejsce wtedy, gdy wykonanie surowej konstrukcji obiektu wieńczy dach. Za oknem piękna, złota jesień, a moment zawieszenia wiechy to zawsze wyjątkowy czas gdy uświadamiamy sobie jak wiele już za nami.

więcej
ORO Latem
28 sierpnia, 2020

Wakacje powoli zmierzają ku końcowi i choć sytuacja epidemiologiczna w dalszym ciągu nie napawa optymizmem, nauczyliśmy się funkcjonować w nowych warunkach. Na szczęście pogoda w letnie miesiące okazała się łaskawa zarówno dla urlopowiczów jak i dla budowlańców.

więcej
Na ORO powstaje II piętro
26 czerwca, 2020

Inwestycja ORO – Oliwa złoty środek Trójmiasta, która powstaje urokliwej części Oliwy, jednej z najbardziej lubianych  dzielnic Gdańska nieprzerwanie pnie się do góry. Słoneczny czerwiec to czas kiedy wyraźnie wyłaniają się kolejne kondygnacje naziemne. Wchodzimy właśnie na drugie piętro. Do prac przystąpili także branżyści i  tam gdzie to możliwe układane są instalacje sanitarne i elektryczne.

więcej
BMC – 15 LAT Budujemy Marzenia
21 maja, 2020

Krągła rocznica sprzyja refleksjom oraz wszelkiego rodzaju podsumowaniom. Piętnaście lat dla firmy do długa i często dosyć kręta droga, więć choćby dlatego warto spojrzeć wstecz i przypomnieć co wydarzyło się przez ten czas…

więcej
ORO W CZASIE KORONAWIRUSA
23 kwietnia, 2020

W tym niełatwym okresie globalnej pandemii Covid-19, mamy dla Państwa korzystne wieści z placu budowy ORO w Oliwie. Mimo zagrożenia związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa prace toczą się w miarę możliwości normalnym trybem. Wdrożone zostały dodatkowe procedury związane z nowymi zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego z dnia 31 marca br., a pracownicy przebywający na […]

więcej
Dużo zdrowia na Święta
8 kwietnia, 2020

Tegoroczne życzenia Wielkanocne niewątpliwie różnią się od tych z lat ubiegłych.  Każdemu życzymy przede wszystkim ZDROWIA. Sytuacja jest nietypowa, więc spróbujmy cieszyć się wspólnie spędzonym czasem i złapmy oddech by nadać codzienności wiosennych kolorów. 

więcej
Mieszkanie z ogródkiem
17 lutego, 2020

Cieszyć oczy soczystą zielenią… Stąpać boso po zielonej trawie… Wypić kawę w ogródku… Odetchnąć głęboko by nabrać sił do działania… Każdy z nas potrzebuje czasem chwili wytchnienia po ciężkim dniu. I najlepiej mieć to wszystko na wyciągnięcie ręki, w swoim mieszkaniu w sercu Trójmiasta. .

więcej
ORO – Zimą praca wre!
17 stycznia, 2020

Tegoroczna, wyjątkowo ciepła zima sprzyja i prace budowalne na terenie inwestycji ORO, która powstaje w urokliwej gdańskiej dzielnicy Oliwa idą pełną parą. Zakończone zostały specjalistyczne roboty związane z zabezpieczeniem terenu oraz przygotowaniem wykopu pod przyszły budynek.  Wykonana została palisada czyli ściana zabezpieczająca głębokie wykopy wykonywane w bliskim sąsiedztwie istniejących obiektów..

więcej
Park Centralny jest trendy
13 grudnia, 2019

Pod koniec sierpnia uroczyście otwarto pierwszą część gdyńskiego Parku Centralnego, który położony jest na Wzgórzu św. Maksymiliana i rozciąga się na powierzchni około 3 hektarów, wzdłuż alei Marszałka Józefa Piłsudskiego, od ulicy Świętojańskiej aż do ulicy Kazimierza Tetmajera.

więcej
ASTERIA pozytywnie zaopiniowana
13 grudnia, 2019

Z przyjemnością informujemy, że w budynkach ASTERIA, które pięknie prezentują się u zbiegu ulic Mikołaja Kopernika i Legionów zostały zakończone prace budowlane.

więcej
ORO – Na miejsca! Gotowi? Czas! Start!
13 grudnia, 2019

Mamy już prawomocne pozwolenie na budowę budynku ORO i na terenie inwestycji przy ulicy Nowej Opackiej w Gdańsku Oliwie rozpoczęły się prace ziemnie. Na początek porządkujemy działkę. Wjechały koparki, ładowarki, spycharki, których zadaniem jest przygotowanie terenu dla dalszych prac.

więcej
Modernistyczne wnętrza Asterii
10 sierpnia, 2019

Inwestycja ASTERIA coraz większymi krokami zmierza ku końcowi. Oba budynki pięknie prezentują się i świetnie uzupełniają skrzyżowanie ulic Legionów i Mikołaja Kopernika na gdyńskim Wzgórzu Świętego Maksymiliana. Niemalże nieustannie prowadzone są ostanie prace wykończeniowe. Z zewnątrz widoczne są prace nad tzw. małą architekturą.

więcej
ASTERIA w bieli
4 czerwca, 2019

Wzgórze św. Maksymiliana to jedna z najbardziej lubianych dzielnic Gdyni, a inwestycja ASTERIA idealnie wpisała się w urokliwą okolicę u zbiegu ulic Kopernika, Legionów i Narutowicza..

więcej
Dziękujemy za głosy!
9 kwietnia, 2019

Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy w Plebiscycie na najciekawszą inwestycję mieszkaniową 2018 roku w Trójmieście. Inwestycja Kontinuum zajęła wysokie, trzecie miejsce – to dla nas duże wyróżnienie.

więcej
ASTERIA- Sprzedaż zakończona
1 marca, 2019

Z przyjemnością informujemy, że wszystkie lokale w inwestycji ASTERIA przy ulicy Mikołaja Kopernika i  Gabriela Narutowicza w Gdyni zostały sprzedane.Niezmiernie cieszy nas, że ASTERIA przypadła do gustu przyszłym mieszkańcom. Dokładamy wszelkich starań aby stworzyć wyjątkowe miejsce, gdzie z przyjemnością będą wracać każdego dnia.

więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi najwyższej jakości. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Akceptuj