Columbus Gdynia

O inwestycji

Columbus to idealna propozycja dla tych, którzy cenią spokój, a jednocześnie, nie chcą rezygnować z wygodnej miejskiej infrastruktury. Na gdyńskim osiedlu Witomino powstał wyjątkowy budynek wielorodzinny. Niebanalna architektura, nawiązująca do modernistycznego charakteru Gdyni, doskonała lokalizacja i piękne mieszkania.

Columbus – to Twoje miejsce

Każdy lokal posiada przestronny taras lub balkon. Z apartamentów położonych na wyższych kondygnacjach rozpościera się widok na Gdynię, Trójmiejski Park Krajobrazowy oraz Zatokę Gdańską. Naturalnym przedłużeniem mieszkań parterowych są zaciszne i przytulne ogródki. Miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej wzbogacono o boksy na akcesoria samochodowe. Cichobieżne windy oraz eleganckie części wspólne, których design nawiązuje do odkrywczej nazwy obiektu sprawiają, że z przyjemnością wraca się do domu po dniu pracy.

Bogata infrastruktura dzielnicy Witomino, rozbudowana sieć komunikacji miejskiej, szybki dostęp do głównych arterii ułatwiają codzienne życie. Natomiast położenie w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego sprawia, że to miejsce wydaje się być zanurzone w zieleni i daje tak wiele możliwości przyjemnego spędzania czasu na łonie natury. Sąsiedztwo przyrody a jednocześnie bliskość miasta – idealne połączenie dla zrównoważonego życia.

COLUMBUS W LICZBACH
60
mieszkań
6
kondygnacji naziemnych
2013
realizacja
Lokalizacja

    ZAPYTAJ O OFERTĘ

    +48 58 500 82 11