ORO latem

Wakacje powoli zmierzają ku końcowi i choć sytuacja epidemiologiczna w dalszym ciągu nie napawa optymizmem, nauczyliśmy się funkcjonować w nowych warunkach. Na szczęście pogoda w letnie miesiące okazała się łaskawa zarówno dla urlopowiczów jak i dla budowlańców. Prace na inwestycji ORO w Oliwie przebiegają sprawnie i budynek sukcesywnie pnie się do góry.

Podczas wakacyjnych miesięcy pojawiły się kolejne cztery kondygnacje naziemne. Aktualnie powstaje przedostanie czyli szóste piętro. Równolegle na inwestycji ORO toczą się prace instalacyjne, kładzione są instalacje sanitarne i elektryczne. Zakończone zostały prace związane z kanalizacją deszczową oraz przyłączami wodno-kanalizacyjnymi. Na niższych trzech kondygnacjach zamontowano stolarkę okienną co wyraźnie widać na poniższych zdjęciach, a prace przenoszą się na trzecie piętro.

Cieszy nas, że wiele mieszkań w ORO znalazło już nabywców. W ofercie pozostały mieszkania trzypokojowe o zróżnicowanych powierzchniach: od 48,56 mkw do 69,83 rozłożone na wszystkich ośmiu kondygnacjach oraz położone na ostatnim piętrze cztero- i pięciopokojowe apartamenty od 92,81mkw do 98,01 mkw.

Warto wspomnieć, że dwa apartamenty na siódmym piętrze posiadają ogromne tarasy: do pięciopokojowego lokalu A64 przynależy taras o powierzchni ok. 75 mkw, zaś czteropokojowy lokal A111 ma taras wielkości ok. 38 mkw. Z obu tarasów będzie roztaczał się malowniczy widok na zatopioną w zieleni okolicę.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkań ORO na naszej stronie. Zapraszamy także do biura sprzedaży w Centrum Kwiatkowskiego w Gdyni. Nasze biuro jest czynne codziennie (prócz weekendu) w godzinach 9:00 – 17:00.

W związku obecną sytuacją, związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa stosujemy środki ostrożności zgodne z zaleceniami WHO i GIS.

FacebookYoutube