CENTRUM GDYNIA

O centrum

Budynek CENTRUM, który powstał w ścisłym centrum Gdyni przy ulicy Stefana Batorego zachwyca zmyślną bryłą, prostą, a jednocześnie nowoczesną i ciekawą w formie.

CENTRUM – architektura modernizmu

Budynek CENTRUM twórczo wpisuje się w modernistyczną zabudowę śródmieścia Gdyni. Wzrok przykuwa zaokrąglona krawędź, tak charakterystyczna dla architektury okresu modernizmu. Wielkie połacie okien wpuszczają mnóstwo światła, a dodatkowo ogromne przeszklenia ostatnich kondygnacji oraz szklane barierki balkonów nadają budynkowi lekkości i elegancji. Biała fasada świetnie wplata się w ideę „białego miasta”. Elewacja została wykonana z wielkoformatowych płyt nadając budynkowi wyrazisty charakter i podkreślając efekt estetyczny. Warto wspomnieć, że lokale na ostatnim piętrze to przestronne dwupoziomowe apartamenty w stylu „soft loft”.

 

CENTRUM – w rytmie miasta

Niebywałym atutem, położonego w przestrzeni miejskiej budynku jest wewnętrzne patio do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Patio to z jednej strony dziedziniec dekoracyjny, na który przyjemnie popatrzeć z okien, a z drugiej jest to miejsce gdzie można przyjemnie zrelaksować się wśród kojącej zieleni. Na parterze od strony ulicy powstały funkcjonalne lokale usługowe, które w naturalny sposób oddzielają część mieszkalną od ulicy. Z CENTRUM wszędzie jest blisko. Tu zawsze jest się na bieżąco ze wszystkimi interesującymi wydarzeniami w Gdyni. Wystarczy poczuć rytm tętniącego życiem miasta i dać mu się porwać.

CENTRUM W LICZBACH
62
apartamenty
260
m 2 zielone patio
692
m 2 lokali użytkowych
2018
realizacja
LOKALIZACJA

    ZAPYTAJ O OFERTĘ

    +48 58 500 82 11