Na ORO powstaje II piętro

Inwestycja ORO – Oliwa złoty środek Trójmiasta, która powstaje urokliwej części Oliwy, jednej z najbardziej lubianych  dzielnic Gdańska nieprzerwanie pnie się do góry. Słoneczny czerwiec to czas kiedy wyraźnie wyłaniają się kolejne kondygnacje naziemne. Wchodzimy właśnie na drugie piętro. Do prac przystąpili także branżyści i  tam gdzie to możliwe układane są instalacje sanitarne i elektryczne.

Większość lokali w ORO znalazła już nabywców. Nadal jednak w ofercie pozostaje szeroki wachlarz mieszkań do wyboru. Każde z powstających w ORO mieszkań ma unikatowy charakter. Naturalnie doświetlone, przestronne wnętrza pozwalają na nieszablonową aranżację tak, by stworzyć miejsce spełniające indywidualne oczekiwania.

Z okien lokali położonych na najwyższych piętrach można podziwiać zatopioną w zieleni okolicę, pobliski park krajobrazowy, a nawet Zatokę Gdańską. W ofercie pozostały mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach: od 37,45 mkw do 98,09 mkw, w układach: dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowych, rozłożonych na wszystkich ośmiu kondygnacjach.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkań ORO.  Zapraszamy także do biura sprzedaży w Centrum Kwiatkowskiego w Gdyni.

Nasze biuro jest czynne w niezmienionych godzinach, a w związku obecną sytuacją, związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa stosujemy środki ostrożności zgodne z zaleceniami WHO i GIS

FacebookYoutube