Budujemy marzenia

Piękne mieszkanie to jedno z tych najważniejszych marzeń w życiu…

BMC na trójmiejskim rynku nieruchomości z powodzeniem funkcjonuje od 2005 roku i od 18 lat niezmiennie przyświeca nam motto „budujemy marzenia”, gdyż  tworząc nasze inwestycje kierujemy się najwyższymi standardami jakości i piękna.

Kreujemy miejsca wyjątkowe, takie, w których sami chcielibyśmy zamieszkać.

Naturalne sąsiedztwo

Inwestycje BMC powstają w starannie wyselekcjonowanych, prestiżowych lokalizacjach na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu, tam, gdzie wartkie życie metropolii sąsiaduje z naturą. W zasięgu ręki mamy pełen dostęp do infrastruktury miasta, a jedocześnie równie blisko do lasu, plaży i terenów rekreacyjnych.

Ważne jest dla nas, aby mieszkańcy naszych inwestycji oprócz łatwego dostępu do wszelkich udogodnień: komunikacji miejskiej, głównych arterii, szkół, przedszkoli, biur, centrów handlowo – usługowych, obiektów kulturalnych czy sklepów, mieli  możliwość relaksu i uprawiania sportu w sąsiedztwie swojego domu. To pozwala łączyć codzienne życie z pasją i pozostawać w harmonii ze sobą.

Funkcjonalny modernizm

Wszystkie budynki BMC zostały zaprojektowanie zgodnie z naczelną zasadą modernizmu zamykającą się w słowach Louis’a Sullivan’a „Form follows function”, czyli „Forma wynika z funkcji”. Charakteryzuje je unikalna architektura oraz przemyślany projekt, pozwalający na realizację nawet najbardziej awangardowych pomysłów aranżacyjnych.  Lubimy rzeczy piękne, ponadczasowe i wysokiej klasy. Dbamy o detale i szczegóły. Funkcjonalność, komfort, jakość i radość życia to nasze priorytety przy realizacji projektów deweloperskich. Dokładamy wszelkich starań, by lokale były wygodne, przyjazne i stanowiły idealną przestrzeń do życia. Dzięki temu, nasi Klienci mogą zamieszkać w komfortowych mieszkaniach, które charakteryzuje wysoka jakość wykonania.

 

To właśnie zadowoleni mieszkańcy są największym sukcesem i najlepszą wizytówką naszej firmy. Nasze zaangażowanie oraz dbałe podejście do Klientów sprawiają, że nabywcami są często osoby z polecenia. Buduje to naszą wiarygodność i pozycję zaufanego dewelopera, z czego jesteśmy dumni.

BMC Budujemy marzenia

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www oraz do spotkania w biurze sprzedaży, które znajduje się w budynku ORO w Gdańsku Oliwie.

Martyna Musiał
Wiceprezes Zarządu BMC

Nagrody i wyróżnienia

Spółka BMC na przestrzeni 18 lat działalności zdobyła wiele nagród i wyróżnień branżowych. Inwestycje przez nas zrealizowane cieszą się uznaniem zarówno Klientów, jak i przedstawicieli branży budowlanej.

BMC w liczbach
18
lat na rynku
1006
wybudowanych mieszkań
86811
m2 powierzchni

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi najwyższej jakości. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Akceptuj