ORO - Kilarskich 8

Oro, czyli złoto

Elegancki apartamentowiec ORO znajduje się przy ul. Jana i Macieja Kilarskich 8 w Gdańsku Oliwie. Oliwa to jedna z najstarszych i chyba najpiękniejsza dzielnica Gdańska. Urok tradycji przeplata się tu z nowoczesnością, a rozwiązania urbanistyczne harmonijnie współgrają ze skarbami przyrody: Parkiem Oliwskim i Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym.

Przyjemne miejsce do mieszkania

 

Budynek charakteryzuje prosta, a jednocześnie atrakcyjna w formie bryła, która idealnie komponuje się z okolicą. Ponadczasowa, stonowana elewacja to połączenie bieli z szarością i grafitem. Wielkie okna, przeszklone loggie i balkony z widokiem na miasto oraz pobliskie tereny zielone. W budynku znajduje się 113 komfortowych mieszkań, poziemna hala garażowa, komórki lokatorskie oraz rowerowania. Obiekt jest monitorowany i wyposażony w cichobieżne windy. ORO znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie AWFiS, zaledwie 300 m od Parku Oliwskiego i 700 m od lasu.

ORO W LICZBACH
113
mieszkań
8
kondygnacji naziemnych + podziemny garaż
275
m2 tarasów na 6 i 7 piętrze
2021
realizacja
Lokalizacja

    ZAPYTAJ O OFERTĘ

    +48 58 500 82 11

    Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi najwyższej jakości. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

    Akceptuj