Osiedle Wiktorii

O inwestycji

Komfortowe i ciekawie zaaranżowane mieszkanie, blisko miasta, parku i jeziora? Osiedle Wiktorii zbudowane przez BMC.

Osiedle Wiktorii – Zamieszkaj w Osowej

Unikatowa architektura, dbałość o każdy detal i bogactwo zieleni czynią to miejsce wyjątkowym. Na projekt składają się trzy kameralne budynki, w których znajdują się łącznie czterdzieści dwa mieszkania o wysokim standardzie. Każde z nich posiada balkon lub taras, a do mieszkań parterowych przynależą przestronne, przydomowe ogrody. Miejsca postojowe w podziemnych halach garażowych wzbogacono o boksy na akcesoria. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewniają drzwi antywłamaniowe oraz rolety zabezpieczające okna w mieszkaniach parterowych.

Szybka komunikacja z Trójmiastem, dzięki blisko usytuowanej Obwodnicy, pozwala wszędzie dotrzeć na czas. Liczne sklepy i punkty usługowe ułatwiają załatwienie codziennych spraw bez wyjeżdżania do centrum miasta. Trójmiejski Park Krajobrazowy oraz nieopodal położone jezioro zapewnią mieszkańcom spokój i pozwolą się zrelaksować.

Osiedle Wiktorii w liczbach
42
mieszkania
3
budynki
4584
m2 terenu zielonego
2011
realizacja
Lokalizacja

    ZAPYTAJ O OFERTĘ

    +48 58 500 82 11

    Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi najwyższej jakości. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

    Akceptuj