KONTINUUM GDAŃSK

O Kontinuum

Inwestycja Kontinuum, która znajduje się w Gdańsku Wrzeszczu została laureatem organizowanego przez portal trojmiasto.pl plebiscytu na „Najciekawszą Inwestycję Mieszkaniową w Trójmieście w 2018 roku”

Warto zakochać się we Wrzeszczu

Kontinuum to nowoczesny obiekt mieszkalny, który powstał w samym sercu Wrzeszcza – atrakcyjnej dzielnicy Gdańska, u zbiegu ulic Stefana Batorego i Sosnowej. Niska zabudowa (zaledwie cztery piętra), zaokrąglona krawędź u zbiegu dwóch ulic oraz mansardowy dach w części budynku od ulicy Batorego nadają mu szyku i lekkości. Wielkie połacie okien wpuszczają mnóstwo światła, przestronne balkony wzbogacają prostą w formie bryłę budynku, a całość wieńczy stonowana i gustownie zdobiona elewacja. Części wspólne obiektu oraz reprezentacyjne i eleganckie strefy wejścia zaaranżowano według najnowszych trendów, z wykorzystaniem wyłącznie sprawdzonych rozwiązań i szlachetnych materiałów, z dbałością o każdy detal.

Lokale użytkowe dostępne od strony ulicy świetnie wpisują się w okoliczną infrastrukturę ułatwiając codzienne życie mieszkańcom.

KONTINUUM W LICZBACH
122
mieszkania
6
lokali użytkowych
2018
realizacja
LOKALIZACJA

    ZAPYTAJ O OFERTĘ

    +48 58 500 82 11

    Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi najwyższej jakości. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

    Akceptuj