ASTERIA GDYNIA

O Asterii

ASTERIA to kompleks mieszkalno-usługowy, który znajduje się na Wzgórzu św. Maksymiliana.  Architektura ASTERII subtelnie nawiązuje do charakterystycznego dla Gdyni modernizmu zapożyczając najlepsze elementy tego stylu.

Gdyński modernizm – idealna inspiracja

Główną zaletą tego nurtu jest nadrzędność funkcji nad formą (Form Follows Function). Stąd proste bryły budynków, wielkie przeszklenia zapewniające dostęp dziennego światła oraz przestronne balkony gdzie przyjemnie usiąść choć na chwilę by odetchnąć po zapracowanym dniu. Gustowne i stylowo zaaranżowane części wspólne sprawią, że z przyjemnością wraca się do domu.

Wzgórze Św. Maksymiliana, w której powstała inwestycja to miejsce wyjątkowe: w centrum, a jednocześnie nieco na uboczu, świetna komunikacja, w pełni rozwinięta infrastruktura. Blisko też do ogromnej oazy zieleni jaką tworzy Kępa Redłowska, a to nie lada gratka dla aktywnych spacerowiczów, biegaczy czy rowerzystów.  W budynku od ulicy Legionów w części podziemnej i na parterze znajdują się lokale użytkowe, co ułatwia organizację codziennych sprawunków.

ASTERIA w liczbach
50
mieszkań
3415
m2 podziemia
1516
m2 lokali użytkowych
2019
realizacja
LOKALIZACJA

    ZAPYTAJ O OFERTĘ

    +48 58 500 82 11

    Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi najwyższej jakości. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

    Akceptuj