POSTĘPY PRAC ORO

Prace budowlane na ORO zmierzają ku końcowi. Z zewnątrz budynek prezentuje swój docelowy wygląd. Cechują go odcienie bieli i szarości, spójne z zabudową w okolicy. Jeśli chodzi o zagospodarowanie terenu wokół – wykonana została powierzchnia ciągu pieszo-jezdnego, miejsc postojowych oraz chodnika przed budynkiem. Możemy pochwalić się także komfortowym parkingiem rowerowym, w końcu rower to idealny środek transportu w mieście.

W budynku toczą się prace wykończeniowe. W holu wejściowym elegancko prezentują się spieki wielkoformatowe. Błyszcząca powierzchnia dodaje im szyku oraz luksusowego wyglądu, natomiast złoto nawiązuje do nazwy ORO. Ich ponadczasowy wygląd doskonale wkomponuje się w każde wnętrze, a w przypadku strefy wejścia, świetnie łączy się z czarnymi skrzynkami na listy. Obudowy windy na parterze to bardzo modne teraz lamele ścienne, które sprawią, że hol wejściowy zyska głębię, a przy tym stanie się nowoczesny.

Efekty pracy możemy zauważyć także na wyższych kondygnacjach, zainstalowano stalowe barierki schodowe w kolorze głębokiego grafitu, które dzięki prostej formie wyglądają bardzo szykownie. Dębowy pochwyt dopełnia oraz wzmacnia efekt. Ponownie kierowaliśmy się przede wszystkim komfortem w użytkowaniu, jednocześnie przykładając się do estetyki.

Podłogi pokrywają płyty gresowe w odcieniu dębowym, które połączono z opaską w odcieniach naturalnego kamienia. To zestawienie sprawia, że całe wnętrze wygląda spójnie, a zarazem szlachetnie i gustownie. Płytki w kolorze betonu to nie tylko efektowny design, ale również odporność na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. Z ich wykorzystaniem stworzyliśmy nowoczesne wnętrze, łącząc ze stonowanymi kolorami. Na dalszej części ściany będzie jasna, winylowa tapeta marki Vescom o wyraźnej strukturze tkaniny o płóciennym splocie co nada wnętrzu szyku i przytulnego ciepła. Na jasnym suficie wyraźnie odznacza się linowe oświetlenie funkcyjne.

W budynku nie mogło zabraknąć odniesienia do naszego hasła przewodniego: ORO – Oliwa złoty środek Trójmiasta, które tak trafnie opisuje to wyjątkowe miejsce. ORO czyli złoto pojawi się w detalach, takich jak numeracja mieszkań i pięter czy eleganckich, okrągłych lampach przy wejściu. Kolor złoty dopina nasze wnętrza w spójną całość, dając nam poczucie luksusu.

FacebookYoutube