Mieszkanie z ogródkiem

Cieszyć oczy soczystą zielenią… Stąpać boso po zielonej trawie… Wypić kawę w ogródku… Odetchnąć głęboko by nabrać sił do działania… Każdy z nas potrzebuje czasem chwili wytchnienia po ciężkim dniu. I najlepiej mieć to wszystko na wyciągnięcie ręki, w swoim mieszkaniu w sercu Trójmiasta. 

Mieszkania w inwestycji ORO, która powstaje w malowniczej okolicy przy ul. Opackiej w Gdańsku Oliwie szybko znajdują nabywców. Czy sprawia to magia miejsca? Możliwe. Oliwa to jedna z najbardziej lubianych dzielnic Gdańska. Z pięknym Parkiem Oliwskim, historycznym Pałacem Opatów, wspaniałą Archikatedrą, Ogrodem Zoologicznym, Wieżą Widokową na Wzgórzu Pachołek i zielenią Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w tle. Jednocześnie ta historyczna dzielnica wyrasta na biznesowe centrum i przyciąga aktywnych i pełnych energii ludzi.  Dlatego właśnie inwestycję ORO w Oliwie nazywamy złotym środkiem Trójmiasta. Wszędzie stąd blisko: do pracy, szkoły, na zakupy. Mamy zatem łatwy dostęp do pełnej infrastruktury miasta, a jednocześnie otacza nas malownicza przyroda. Tuż po sąsiedzku inwestycji ORO znajdziemy  rekreacyjne tereny Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu oraz niepowtarzalną przestrzeń Parku Oliwskiego, który świetnie sprawdzi się jako idealne miejsce na wyciszenie i odzyskanie wewnętrznej równowagi.

Na parterze inwestycji ORO zostało już tylko jedno mieszkanie z własnym ogródkiem. Jest to atrakcyjny lokal o powierzchni 57,59 mkw, w którym wyraźnie wydzielono strefę dzienną czyli salon z aneksem kuchennym. Niebywałym atutem tego mieszkania są wielkie przeszklenia i usytuowanie względem stron świata. Z pokoju dziennego wyjście prowadzi na południowy taras, a wyjście od strony zachodniej prowadzi do uroczego ogródka. Wyobraź sobie sobotni, nieśpieszny poranek z filiżanką kawy na tarasie lub zielonej trawce. Przejdźmy dalej, do części prywatnej, którą tworzą dwie przytulne sypialnie (9,1 mkw i 11,5 mkw) i komfortowa łazienka (3,9 mkw). Ponadto w mieszkaniu znajduje się oddzielne WC (1,6 mkw), a w przestronnym holu, tuż przy wejściu zagospodarowano miejsce na zabudowę pojemnej szafy.

Zapraszamy do biura sprzedaży w Gdyni przy ul. 10 lutego 16, w Centrum Kwiatkowskiego (wejście A, IV piętro). Z przyjemnością zaprezentujemy dostępne mieszkania w budynku ORO, z których każde posiada elegancki taras, przestronny balkon lub zaciszną loggię abyś mógł odetchnąć świeżym powietrzem, zrelaksować się i nabrać sił.

FacebookYoutube