ORO zajrzyjmy do środka

Za oknem upalne lato i choć wakacje dobiegają końca, nie możemy narzekać gdyż pogoda cały czas nas rozpieszcza. Co prawda upał niekoniecznie zachęca do pracy ale na budowie ORO w Oliwie roboty płyną nieprzerwanie i powoli z zmierzają ku końcowi.

Z zewnątrz wyraźnie widać, że trwają prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół inwestycji. Została wykonana powierzchnia ciągu pieszo-jezdnego, miejsc postojowych oraz chodnika przed budynkiem. Powstała wiata rowerowa oraz śmietnik. Ustawiono ławki i kosze. Przed nami ostatni etap czyli trawniki i roślinność tak by całość nabrała ostatecznego wyglądu.

Intensywne prace wykończeniowe toczą się wewnątrz budynku. Położono kafle na korytarzach oraz klatkach schodowych. Zainstalowano stalowe barierki schodowe w kolorze głębokiego grafitu z dębowym pochwytem, które dzięki prostej formie wyglądają bardzo szykownie. Ceniony przez nas styl nowoczesny, który jest ponadczasowy, elegancki i w zasadzie zawsze modny wyraźnie wybija się we wnętrzu ORO. Łącząc formę z funkcją stawia znak równości między pięknem i rzemiosłem. Dekoracyjne elementy jak najbardziej się pojawiają, choć są nieco bardziej subtelne acz z pewnością efektowne. W ORO reprezentacyjna strefa wejścia jest obszerna na tyle by po powrocie do domu, już od progu witał nas ujmujący powiew luksusu. Ten efekt potęgują spieki wielkoformatowe imitujące marmur, których błyszcząca powierzchnia nadaje szyku oraz wytwornego wyglądu oraz złote lampy typu Ring. Ściana z domofonem pokryta została drewnianymi lamelami dzięki czemu wejście staje się ciepłe i przyjemne w odbiorze by od razu poczuć się jak w domu.

FacebookYoutube